Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

1,057
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

1 Eylül'de Başak burcundaki bir Güneş tutulması ile başlıyoruz yeni aya. Tutulma ve yeni ay yuvanızda gerçekleşecek. Başak burcunda yönetici gezegeniniz Merkür gezinmekte ve 23 Eylül'e kadar da retro pozisyonunda kalacak. 23 Eylül'e kadar ev, yuva konuları son derece önemli. Ailece alınacak kararlar, taşınma ile ilgili konular söz konusu. Merkür retrosu da geçmişten gelen bir konunun olabileceğini göstermekte. 

Başak burcundaki Güneş tutulmasının ve yeni ayın ardından 16 Eylül'de Balık burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ile birlikte köklü bir değişim ve kariyer konuları ön plana çıkıyor. Çünkü Balık burcu sizin zirve noktanız. Dolayısıyla kariyer konuları çok dikkat çekiyor. Ya da köklü bir değişim yapacaksınız. Yeni bir ortam yaratma isteği, yeni bir çalışma alanı, yeni projeler söz konusu. Geleceği yönelik planlarınız daha dikkat çekici. 

Jüpiter 9 Eylül'de burç değiştiriyor. 1 yıl boyunca Terazi burcunda kalacak. Tutulmalar, Ay ve Güneş tutulmaları bir günlük, üç günlük etkiler barındırmaz. Daha uzun vadeli, 3 ay - 6 ay gibi  eriyodları kapsar. Bu anlamda Jüpiter'in Terazi burcuna geçişi öncelikle büyük bir aşk vadediyor. Kalbiniz boşsa bu olabilir. Bir birliktelik söz konusu ise ileriye yönelik kararlar alıyorsunuz. Aynı zamanda ortaklı projeler dikkat çekiyor, yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Bu anlamda yaşam alanınız bu vesilelerle değişebilir. Hem Balık hem Başak aksının tetiklenmesi sizin köklü bir karar vereceğinize, bir yenilik yaşayacağınıza işaret ediyor. Üstelik bu olumlu, keyifli bir yenilik, değişim.

Jüpiter 1 yıl boyunca burcunuzu çok iyi destekliyor. Çok faydasını göreceksiniz. Bununla birlikte Jüpiter'in öncü bir burca giriş yapması, 1 yıl boyunca burada kalması ve Satürn'ün de çok güzel destek vermesi ilişkiler alanınızın çok iyi olacağını gösteriyor. İlişki, ortak konular, ortak projeler alanları ciddileşmeye başlıyor sizin için. 

Mars, 27 Eylül'e kadar Yay burcunda. O da karşıt burcunuzda. Bu da karşıklıklı ilişkiler, evlilik gibi konular çok dikkat çekici. 27 Eylül'den sonra da Oğlak burcuna geçecek. Bu, şunu gösteriyor: Birtakım projeler içerisine giriyorsunuz, önemli kararlar alıyorsunuz. Bunun sonucunda kiminiz belki iş kurarak, belki ortak bir iş yaparak, kiminiz de evlenerek belki ortak parayı artırıyorsunuz. Gelirlerinizi yükseltiyorsunuz. 

Venüs günlük hayat temponuzu çok güzel destekliyor. Tutulmalar çok önemli. 23 Eylül'e kadar yönetici gezegeniniz Merkür'ün retroda olması ise sizi biraz dalgın, yorgun, bitkin hissettirebilir. Aileniz ile ilgili konular dikkat çekebilir, onlara biraz vakit ayırabilirsiniz. Bu arada siz de ne yapmalıyım, nasıl yapmalıyım, nereden başlamayalım diyorsunuz bir şeyler için. Temel olarak kariyer, yuva, değişim enerjisi Eylül ayı boyunca sizin için çok güçlü.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat