Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 8 - 14 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

1,667
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 8 - 14 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Bu hafta Oğlak burcunda Güneş, Venüs ve Plüton kavuşumu mevcut. Bu da sizi sorumluluk almak adına zorlayacak bir enerjiyi gösteriyor. İlişkilerde sorumluluk almanız gerekiyor. Beraber hareket ettiğiniz insanlarla ciddi ve somut adımlar atarak başarıyı yakalayacağınızı gösteriyor. İlişkilerde de tutkulu olabilirsiniz. Cinsel enerjiniz de bu dönemde çok yüksek. 

Haftaya, Mars ve Jüpiter tekrar Akrep burcunda bir kavuşum halindeyken başlıyoruz. Bu da sizi zorlayan bir enerji. Bu hafta İkizler'i epey zorlayan enerjiler var. Günlük, rutin işlerinizi halletmek adına girişimler yapaiblir, yeni bir iş kurabilir, iş ile ilgili atılım yapabilirsiniz. İş alanında kafanızda tasarladığınız konuları eyleme geçirmek adına kendinizi iyimser hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. 

Perşembe günü Merkür'ün burç değiştirerek Oğlak burcuna geçtiğini görüyoruz. Yönetici gezegeninizin Oğlak burcuna geçmesi hedeflerinize ulaşmak adına fikirlerinizi, projelerinizi somutlaştırarak adım atmanız gerektiğini gösteriyor. Disipline olmalı, sabır göstermelisiniz. Bu da sizin zorlanmanız anlamına geliyor. Bu dönemde disipline olup sabırlı bir şekilde hareket ettiğiniz takdirde hedeflerinize daha rahat ulaşacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat