Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 8 - 14 Ekim 2018 haftası neler yaşayacak?

845
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 8 - 14 Ekim 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,

Bu hafta Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve hafta boyunca bu yeni ayın etkisi altında olacağız. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli bir döneme gireceksiniz. Yaşamdan ve hayattan keyif almak adına da atılması gereken adımları atacaksınız.

Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs geri harekette. Bu dönemde kararlarınızı iki kere gözden geçirmeniz gerekiyor. Biraz yavaş olmalı, sakin kalmalı, konuları iyice analiz etmekte, anlayarak ilerlemenizde fayda var. Acele etmeyin. Geçmiş meseleler de açılıyorsa, bunları halletmekte fayda var. 

Haftanın ikinci yarısında Ay'ın da Akrep burcuna geçmesi ile beraber Akrep burcunda bir stelyum (gezegen birikmesi) oluşuyor. Yönetici gezegeniniz Merkür ile birlikte Venüs ve Jüpiter de burada. Hizmet etmek, çalışmak, para kazanmak, iş ortamınızda vakit geçirmek gibi konular gündeme gelecektir. Bu enerji yoğunluk kazanacak. Çalışarak, insanlara hizmet ederek gelir edeceğiniz ve kariyerinizde de başarı yakalayacağınız bir döneme başlıyorsunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat