Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,010
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 6 - 12 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Öncelikle yönetici gezegeniniz Merkür artık burç değiştirdi ve Yay burcunda ilerlemeye başladı. Merkür Yay'da çok iyi çalışmaz. Dolayısıyla kendinizi bu dönemde çok rahat ifade edemiyormuş gibi hissedebilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Başka insanların fikirlerini ve görüşlerini önemsemeniz gereken bir dönemdesiniz çünkü sizin göremediğiniz bir tarafı başka insanlar size gösterecektir ve başarıya ulaşmak adına küçük bilgiler size büyük faydalar sağlayacaktır. 

8 Kasım Çarşamba günü Venüs burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor ve orada ilerlemeye başlıyor. Venüs Akrep burcunda pek rahat çalışmaz. Ancak siz günlük rutin işlerinizi daha rahat halledeceksiniz. Çalışma koşullarınızda güzelleşmeler, değişiklikler olabilir. İş ortamında tanışacağınız bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz veya çalışmalarınızı, insanlara sunduğunuz hizmetleri daha kolay ve güzel bir şekilde yapacaksınız diyebiliriz. 

6-12 Kasım 2017 Haftası Ay Takvimi
- Pazartesi günü Ay'ın İkizler burcunda olduğunu görüyoruz. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat sergileyeceksiniz. 
- Salı ve çarşamba günü Ay'ın Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir. 
- Perşembe, cuma ve cumartesi akşam saatlerine kadar Ay, Aslan burcunda olacak. Yaşam enerjiniz yüksek. Yakın çevrenizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. 
- Cumartesi akşamı Ay, Başak burcuna geçecek ve Pazar günü de Başak'ta olacak. Ay'ın Başak'a geçmesi ile birlikte vaktinizi ailenizle değerlendireceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat