Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 5 - 11 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

852
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 5 - 11 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Bu hafta sizler için özellikle yurtdışı seyahatler veya seyahatlerinizle ilgili planlar gündemde olacak. Çünkü hem seyahatler ve eğitim hanenizde olan Venüs, Kova burcuna geçiyor hem de Ay ve Mars orada bir kavuşum açısı yapıyor. Haftaya da Ay, Kova burcunda başlıyoruz. Felsefe, din, eğitim ve inanç konularına daha yatkın olacaksınız. Bir şeyler öğrenmek için mücadele edeceğiniz, bir şeyler için inisiyatif alıp adım atmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. 

Bu hafta aynı zamanda aşk ve sevgi konularında karşıt burcunuz Yay'da Güneş ve Satürn'ün bir kavuşum açısı var. Karşı taraf ilişkilerinde duran, mesafeli durumdasınız. Hatta sabırlısınız. Çünkü normalde İkizler sabırsız, kıpır kıpır bir yapıdadır; hemen olsun ister, daha yüzeysel bakar her şeye. Fakat bu hafta siz biraz daha mantıkla, biraz daha ayakları yere basar şekilde, ilişkilerinde sorumluluklarının farkında olarak hareket edeceksiniz. Bu hafta özellikle çocuk bekleyen İkizler için de şanslı bir haftada oldukları söylenebilir. Çünkü hem karşı taraf hem de siz bu konuda bir hareket etme isteğindeyseniz şayet, bunu gerçekleştirmek için iyi bir zaman.

Haftanın ikinci yarısında iş ve kariyer konularında hareketlilik var. Toplantılar, görüşmeler, yeni projeler için ayağa kalkacaksınız. Bunu kesinlikle yapmalısınız. 

Kendinize iyi bakın, sevgiyle kalın, hoşçakalın.
Bu arada metin de uygundu, konuları olabildiğince kısa tutmak önemli, izlenme oranları düşüyor yoksa.
 
Konu başlarında garanti bankası çalışanlarına özel olduğunu vurgulamaları iyi olacaktır, geçen seferki gibi. (Sevgili Garanti Bankası Çalışanları, Değerli Garantililer gibi?)
 
Teşekkürler

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat