Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

1,427
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?


Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,
 
Bu hafta genel anlamda arkadaşlarınız sizin için önem taşıyor. Onların dertlerine ortak olmak, onlarla ilgilenmek sizin için birinci sıraya yükselecek. Güneş'in Plüton'la kare açısı birtakım manipüle edici durumlar yaşatabilir, kendi duygu ve düşüncelerinizi başkalarına empoze etmeye çalışabilirsiniz ve bunun sonucunda iyi tepkiler alamayabilirsiniz. Fakat bunun yanı sıra Güneş'in Satürn'le üçgen açısı olduğunu görüyoruz. Bu da sizi sabırlı olmaya itecek ve disipline etmeye çalışacaktır. İşlerinizi bu şekilde ele alırsanız çok daha başarılı olabilirsiniz. 7 Nisan'daki yeni ay size bu konuda destek verecek,  yeni insanlarla tanışmanıza, yeni bilgiler edinmenize vesile olacak. Yeni bir gruba üye olabilir, herhangi bir dernek üyeliği alabilir veya grup aktiviteleri için organizasyonlar başlatabilirsiniz.
 
Bu haftaki aşk hayatınıza baktığımda Satürn?ün geri hareketiyle "bitti, o konu kapandı" dediğiniz birileri olduysa hayatınızda, o kişi ile tekrar yüzleşme ve bir karşılaşma söz konusu olabilir sizler için.
 
İş hayatınız ise gayet iyi gidiyor sevgili İkizler. Yönetici gezegeninizin Koç burcunda hareket ediyor olması ve Venüs'ün de Koç burcuna geçiş yapacak olması sizi daha hızlı karar alıp, hızlı adımlar atmaya teşvik ediyor. Arkadaş ortamlarında aranan ve sevilen biri haline getiriyor. Güzel teklif ve projeler var. Bunları değerlendirebilirsiniz.
 
Güzel bir hafta olması dileğimle. Bir sonraki hafta görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat