Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,233
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, haftanın ilk günü sabah saatlerinde gerçekleşen dolunay bu hafta boyunca sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. Özellikle panik atak ve benzeri psikolojik sıkıntılarınız varsa bu hafta tedbirli olmanız doğru olacaktır. Genel olarak sağlığınızda atladığınız üzerinde durmadığınız konularla yüzleşmeniz gerekebilir. Üreme organları sorunları ve hormonlara da dikkat etmekte fayda var. Dolunay süreci sizi iş ve mesleki konularda da tamamlama etkileri içinde bırakacak. Bir süredir beklediğiniz bir konu veya işle ilgili sonuç alma, tamamlama yaşamanız olası. 


Dolunay günleri ve takip eden bir gün sonrası beklemede kalmak önemlidir. Dolunay süreçleri duygusal ve fiziksel olarak enerjimizin yükselmesine ve duygularımızla hareket etmemize neden olur. Bu hafta pazartesi ve salı günleri daha çok beklemede kalmak bu nedenle önemli diyebilirim. Her durumda salı günü saat 14:13'e kadar yeni başlangıçlardan uzak durun. Ele alacağınız konuları 14:13'ten itibaren planlamaya gayret edin. 

Çarşamba ve perşembe günleri eş veya partnerinizle ilgili konularda duygularınız açısından abartıya kaçmanız, durumları fazla büyütmeniz söz konusu olabilir. Bu nedenle hafta ortası meseleleri görmek istediğiniz gibi değil olduğu gibi değerlendirmeye özen gösterin. 

Cuma günü banka işleri, maddi konular açısıdan hareketli bir gün yaşanabilir. Venüs'ün cumadan itibaren yaklaşık 3 haftalık süreçte para alanınızda kalmasıyla maddi konularda güzel gelişmeler veya rahatlama, bolluk enerjisi söz konusu olacak. 

Cumartesi günü bu hafta adına zor bir gün diyebilirim. Cumartesiyi gerginlik ve çatışmalardan uzak durmaya çalışarak geçirmelisiniz. Genel enerjiler sizi bu yönde tetiklese de gelişmeleri soğukkanlılıkla değerlendirmeye gayret edin. 

Cumartesi ani gelişmeler açısından riskli bir gün. Bugünü olayları kontrol etmek yerine daha çok akışta kalarak geçirmek daha doğru olacaktır. Ayrıca hırsızlıklara, eşyalarınızı unutmaya karşı tedbirli olun. 

Sevgili İkizler haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat