Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 31 Ekim - 6 Kasım 2016 haftası ne yaşayacak?

838
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 31 Ekim - 6 Kasım 2016 haftası ne yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Ay Akrep'te yardımcılarınızla, sağlığınızla, rutin işlerinizle uğraştığınız ama yeni başlangıçları anlatan bir enerji ile başlıyorsunuz. Ay Plüton desteğiyle konuşulacak maddi konular varsa enerjiler destekleyici. Merkür Plüton açısı ile de beraber değerlendirdiğimizde detaylar rahatça derinlemesine analiz edilebilir.  

Güneş de Neptün ile üçgen yaptığından iş arkadaşlarınız ile patronunuzla  uyumlu bir takım çalışması yapabildiğiniz bir zamandasınız ve kesinlikle onların tavsiyelerine güvenebilirsiniz.

Ay Yay'a geçince biraz daha etkin bir role giriyoruz. Partnerlik, ortaklık, eş alanınız vurgulanmaya başlıyor. Belki de ilişkinizde yeni yaklaşımlar bulmak istiyorsunuz. Ay vesta ile de üçgen yaptığından eşinize karşı sorumluluklarınızı da kolaylıkla yerine getiriyorsunuz hatta bir şekilde kendiniz de şifalanıyorsunuz.  Sadece kuzey düğüm karesi olduğundan detayların üzerinden geçmekte fayda var. Ay Satürn kavuşumu ile de zaten sınırlarımızı biliyoruz. 

Hafta sonunda Ay Oğlak burcuna geçiyor ve ortak maddi kaynaklar konusunda gündeminizi meşgul ediyor.  Venüs kavuşumu ile maddi bir destek gelebilir. Ay Kuzey Düğüm ile olumlu açı yapıyor ve faz da hilla olunca yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız, bir yatırım veya bir girişim bu zaman dilimi uygun. 

Sadece Ay Mars kavuşumu hadi diyorken, Jüpiter karesi biraz eğlence veya çocukla ilgili konularda. Abartılı girişimleriniz  olmadığınızdan emin olun. 

Ay Uranüs üçgeni sosyal ortamlarda. Yeni ve marjinal biriyle tanışabilirsiniz, hiç beklemediğiniz bir anda ve farklı fikirleri almaya çalışabilirsiniz.

Haftayı yurtdışı, tanıtım seyahat işlerinize odaklanarak bitiriyorsunuz.

Bu haftaki Merkür Kiron üçgeni ile kalbinizi rahatça dinleyebilmeniz dileğiyle...

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat