Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

1,206
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Venüs ve Güneş'in muhteşem kavuşumu var bu hafta ve tüm bunlar sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Aşk, sevgi, estetik, güzellik adına ne varsa adımlar atabilir, bu konularda şanslı olduğunuzu gözlemleyebilirsiniz. 

Bazı İkizler aşk ve iş konularını birbirine karıştırabilir. Gerçekler ve hayaller çalışıyor bu hafta. Satürn hem Jüpiter'le hem de Neptün'le kare açıda olacak. Haftaya Ay Balık'ta başlayıp , Koç burcuyla devam eden Ay, sizleri arkadaşlık, sosyal ortamlar veya projelerinizle ilgilenmeye davet edecek. Sıra dışı kişilerle karşılaşma tanışma ve çılgın insanlarla bir arada olma durumunuz var. Bu da size zevkli gelecek. 

Değişikliklerden hoşlanan İkizler insanı için sıradanlık ve süreklilik yorucu olabiliyor bazen. Değişiklik ve esneklik sizler için ara ara iyi sonuçlar veriyor. 

Hafta sonu kendinize olan güveniniz ve neşeniz Ay'ın sizin burcunuzda harekete geçmesiyle tetikleniyor fakat pazar günü gerçekleşecek yeni ay diğerlerinden biraz farklı. 

Yeni aylar için hep "yeni başlangıçlar, yeni oluşumlar, planlar ve projeler için uygun zamanlardır" deriz. Sizin burcunuzda gerçekleşen yeni ay bir yanına Venüs'ü de almış. Her şey muhteşem görünüyor fakat Satürn'den karşıt açı alarak bu güzelliği bozuyor sanki. Evdeki hesap , çarşıya uymuyor bir anlamda. Özellikle aşk konularında dikkatli olmanızı, ortaklık ve ikili ilişkilerde sağlamlığını iyice kontrol etmediğiniz, arkasını deşmediğiniz bir işe başlamayın diyorum.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat