Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 3 - 9 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

551
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 3 - 9 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Haftaya elinizde liste keyifle, detaylı analizler yaparak, bütün seçenekleri karşılaştırmış şekilde işlerinizi hallederek başlıyorsunuz. Ay Venüs kavuşumuna Neptün de üçgen açı ile destek verince patronunuzdan veya aile büyüklerinizden belki eşinizden de destek görüyorsunuz.  Plüton sekstil desteğiyle de eşinizin maddi kaynakları ile ilgili konularda destekleyici. Merkür üçgenine bağlanan enerji ile bu güzellik ev ortamınıza da iyi gelecek diyebilirim.

Hafta ortasında Güneş - Satürn uyumlu açısıyla çocuğunuzla ilgili konuları eşinizle veya sevgilinizle ilgili konuları ortağınızla çözme konusunda kalıcı girişimler yapacaksınız. Zaten yeni ayın hilal fazında olması da size hadi ne duruyorsunuz der gibi. Ay Yay'da olunca iyimserliğiniz üzerinizde. 

Haftanın uyarısına gelince Mars - Jüpiter karesi ile çocuğunuz ile ilgili maddi harcamalar yaparken ortak paranız konusunda önyargılı olmamaya çalışın lütfen.

Haftayı Ay Oğlak geçişiyle yine partnerin maddi kaynaklarına odaklanarak veya banka kredi meselelerine kafa yorarak kapatıyorsunuz. Güzel yapılandırmalar içerisindesiniz. Şans sizinle olsun diyorum.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere sevgiyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat