Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

1,183
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, hafta ortasına kadar ilişkiler ve duygusal hayatınız adına hareketli etkileriniz söz konusu. Ayrıca ortaklı işler, proje çalışmaları, iş teklifleri odaklanacağınız konular arasında. 

Bu hafta enerjiler sizden düzenli ve planlı olmanızı talep ediyor. Birden fazla konu ile uğraşmak durumundasınız ve disiplinli, sistemli olmanızı gerekmekte. Ele aldıklarınızı ucundan tutmadan, analiz ederek ve dikkatinizi toparlayarak, objektif şekilde çözmeye çalışın. Ayrıca eşiniz veya partnerinizle ilgili bir süredir bekleyen bir konu aniden yoluna girebilir. 

Çarşamba öğle saatlerinden itibaren başlayan dolunay etkisi, perşembe günü olgunlaşarak gerçekleşiyor. Dönüşüm etkisi verecek bu ayki dolunay sizi yeni durumlar ve sürpriz gelişmelerle şaşırtabilir. Duygusal ilişkilerinizde fazla ciddi ve gerçekçi tavrınız karşı tarafın sizi daha katı algılamasına neden olabilir ki çarşamba - cumartesi arası ilişkilerde esnek olmak önemli olacak. Maddi konularda ilginç gelişmeler getirecek dolunay, eşinizin kaynakları veya aileden beklemediğiniz bir parasal destek ile sizi rahatlatabilir. Banka ve kredi işleri adına çözmeniz gereken konularda sonuca ulaşabilir. 

Bu hafta çarşamba günü öğlen 12:15'e kadar, cuma günü ise 13:58 ile 15:21 arasında önemli adımları planlamayın. Bahsettiğim bu gün ve saat aralıklarında yeni bir başlangıç destekli değil. 

Sevgili İkizler haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat