Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

1,536
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, hafta ortasına kadar özellikle ikili ilişkilerinizde agresif tepkilere eğilimli olacağınız etkiler söz konusu. İş ortaklarınız veya eşiniz, partnerinizle ilgili konularda gerginliklere biraz daha açık olacaksınız.

İkizler burcu bu hafta

Bu hafta beklemek ve durmak sizin için her zamankinden daha zor olabilir. Sıklıkla sabrınızın sınandığını ve sizin dışınızda herkesin daha yavaş ve fazla sakin olduğunu düşünebilirsiniz. Bu nedenle gerek duygusal hayatınızda, gerekse iş alanlarınızda kararlarınızı hayata geçirirken daha dikkatli ve özenli olmakta fayda var. 

Salı gününden itibaren ilişkiler alanınıza geçecek olan Venüs, yaklaşık 3 haftalık süreçte, beraberlikleriniz adına yoğun bir tempo verecek. Flörtler ve ilişkiler alanlarınız hayli hareketleniyor.  Duygusal alanınızda yükselen enerjiler Cumadan itibaren bir yandan da keskin etkiler barındırmakta. Bu nedenle Cumadan itibaren kısa vadeli dönemde ilişkiler açısından düşünmeden hareket etmek destekli değil. Duygusal olarak fazlasıyla tutkulu davranma ve adım atma eğilimleriniz olacak.  

Sanatla ilgili hobileriniz, iş dışı uğraşılarınız varsa önünüzdeki orta vadeli dönemde bu alanlarda da önemli gelişmeler olabilir. Kişisel uğraşılarınız adına kendinizi gösterme daha iyi ifade etme fırsatları yaşayacaksınız. 

Bu hafta kariyer alanlarınızda daha çok hafta ortası yoğun bir tempo söz konusu. Ortaklı konular, projeler, iş teklifleri açısından çarşamba ve perşembe iş alanlarınız hareketleniyor. 

Sevgili İkizler verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat