Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 29 Ağustos - 4 Eylül 2016 haftasında neler yaşayacak?

926
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 29 Ağustos - 4 Eylül 2016 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

İletişim trafiğiniz hayli yoğun şekilde haftaya başlıyoruz. Ne çok görüşülecek konu ve kişi var. Kardeşleriniz ve akrabalarınız da sizden ilgi ve destek bekliyor olabilir.

Bu hafta önemli bir tutulma haftasındayız. Başak burcunda olacak Güneş tutulması, yeni başlangıçların habercisi.

Hafta ortası gündeminiz hızlıca değişiyor. Bu haftanın önemli gökyüzü olaylarının hepsi sizin 4. evinizde oluyor. Merkür - Venüs kavuşumuyla birlikte çekirdek ailenizle daha fazla iç içe olduğunuz bir dönem. Gündeminizi özellikle yuvanız, yaşadığınız alan, aile büyükleriniz meşgul ediyor. 

Tutulma etkisiyle beraber uzun zamandır gündemde olan ama ilerleme kaydetmeyen konularda birden bire gelişmeler olacak. Ebeveynlerinizle ilgili bir süredir kafanızı meşgul eden konularda bir karar verebilir, yeni bir ev satın alabilir veya birden evinizde tadilata başlayabilirsiniz. 

Bu hafta Merkür retrosu başlıyor. İletişim kazalarına karşı temkinli olun. Yüksek bütçeli harcalamalarınızı mümkünse Merkür retrosunun biteceği 22 Eylül sonrasına ertelemenizde fayda var. Özellikle de yeni bir gayrimenkul konusunu değerlendirirken dikkatli olun.

Hafta sonunda hem Ay'ın hem de Venüs'ün 5.evinize girmesiyle çok keyifli bir hafta sonunun sizi beklediğini söyleyebilirim. Belki çocuğunuza doğum günü partisi düzenliyorsunuz, belki beraber güzel aktivitelere katılıyor olabilirsiniz. 

Bekar olan İkizler ise sevgilileriyle güzel, romantik ve baş başa bir organizasyon içinde bulabilirler kendilerini. Her halükarda keyfinize bakın. Bu fırsat kaçmaz.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere, güzel enerjilerle ve sevgiyle kalın!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat