Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,263
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar, 


26 Ekim Pazartesi gününden itibaren kendinizi ifade etmekte biraz zorlanabilirsiniz. Zaten gökyüzü gümbür gümbür ve siz de kendinizi yorgun hissettiğiniz bir döngüden geçiyorsunuz. Pazartesi gününden itibaren Mars - Uranüs arasındaki 150 derecelik açı sizi öfkeli insanlarla yüz yüze getirebilir. Bu nedenle perşembe gününe kadar hayatı akışına bırakın. 

29 Ekim Perşembe gününden itibaren Ay'ın İkizler burcundaki hareketi rahatlamanıza, enerjinizin yerine gelmesine ve yeni iş tekliflerinin karşınıza çıkmasına yardımcı olabilir.

Eğitim ile ilgilenen bir İkizler burcuysanız karşınıza eğitim ile ilgili; perşembe gününden itibaren ise Ay'ın İkizler burcundaki hareketi karşınıza yurtdışı ile ilgili geri çeviremeyeceğiniz fırsatlar çıkarabilir.

Fakat Güneş - Neptün arasındaki 120 derecelik açı kafanızda bazı soru işaretleri oluşturacak. İkilemde kalabilir, kendinizi arafta hissedebilirsiniz. Bu döngüde alacağınız kararları Kasım'ı ilk haftasına bırakmanız daha doğru olacak. 

31 Ekim Cumartesi günü Güneş'in Akrep burcundaki hareketinin etkisi ile ummadığınız kişilerle karşılaşabilir ve önemli telefonlar alabilirsiniz. Cumartesi günü yapacağınız konuşmaları ve karşılaşacağınız insanları lütfen göz ardı etmeyin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat