Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,154
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, 

Haftaya ikili ilişkilerinizi tamir etmekle başlıyorsunuz. Tamir diyorum çünkü pek çok İkizler bu dönemler ilişkilerinde zorluk yaşıyor. Birtakım yanlış anlaşılmalar ve tatminsizlik, sevgisizlik, gösterilen değeri alamama durumlar söz konusu belki. Evet, haftaya partnerinizle oturup "biz nerede hata yapıyoruz,ben ne veriyorum, ne alıyorum; bu ilişkiye sen ne veriyorsun, karşılığında ne alıyorsun" gibi sorular gün yüzüne çıkabilir. Birtakım düzenlemeler, karşılıklı konuşmalarla girmelisiniz. Unutmayın, istemek  başarmanın yarısıdır. İyi gitmeyen şeyleri en azından düzeltmek istiyorsanız, bunun için önünüze çıkacak fırsatları değerlendirmelisiniz.

İlerleyen günlerde hafta ortasında vergi, kredi ve faiz gibi konular önünüze çıkarken, ortak kazanım alanlarınızı ve ödemelerinizi düşünecek ve bunlar için elinizi taşın altına koyacaksınız. 

28 Nisan Perşembe günü yönetici gezegeniniz Merkür'ün geri harekete başlıyor olması, önümüzdeki 3 haftalık süreçte sizi biraz yalnız kalmaya ve belki yanlış anlaşılmaya itebilir. Fakat Merkür'ün Plüton'la üçgen açısı yani uyumlu bir görünümü var. Belki ertelediğiniz bir ameliyatı artık olmaya karar verebilirsiniz veya miras konularında birtakım aksaklıklar varsa bunları düzeltebilir ve olayları lehinize çevirebilirsiniz.

Bu hafta arkadaş hanenizde bir anda başlayan arkadaşlıklar bir anda bitebilir, çevreniz tekrardan şekil alabilir. İkizler insanı olarak sizler dürüstlüğe, doğru bilgiye ve samimiyete değer veren kişilersiniz. Bunun ötesindeki kişilerle hiç işiniz olmaz; hayatınızdan bir dakika bile düşünmeden çıkarırsınız ve yerine hemen yenileri gelir zaten?

Güzel bir hafta olsun. Bir sonraki haftaya kadar hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat