Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,487
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, hafta boyunca olmasını istediğiniz bir idealiniz, hayaliniz adına yaratıcı etkileriniz yükselecek. İlginç fikirler aklınıza gelirken, yapmak istediklerinizi araştırmak, kafanızda bir plan oturtmak, yeni fikirlerinizi ölçüp biçmek adına son derece yetenekli olacaksınız. Ancak tüm bunları hayata geçirmek ve başlatmak adına enerjiler beklemenizi söylüyor. 


Öncelikle hafta boyunca maddi konularda dikkatli olun. Riskli yatırımlar, spekülatif parasal girişimler adına tedbirli olma zamanı. Kendinizi özellikle maddi konularda korumaya almalı, her söylenene inanmamalısınız. Piyasalar açısından da dengesiz etkiler ve aslı olmayan haberler öne çıkacak ki, daha çok izlemede kalın ve bekleyin. 

Bu hafta ilişkiler adına konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda ve partneriniz, eşinizle diyaloglarınızda yapamayacağınız sözler vermeyin. Karşı tarafın sizden beklentisi ve sorumlulukları almanız yönünde istekleri artabilir ama siz bu durumu fazlasıyla sıkıcı bulabilirsiniz. Bireysel alanlarınıza daha dönük bir hafta yaşarken, bu etki partneriniz açısından sorumluluklarınızdan kaçma olarak algılanabilir. 

Bu hafta eğer acil değilse cerrahi müdahaleler açısında da acele etmeyin. Burcunuzda bulunan Mars ile Neptün karesi cerrahi operasyonlar açısından dikkatli olunması gerektiğini vurguluyor. Özellikle estetik bir müdahale planlıyorsanız bu hafta eğer mümkün ise adım atmayın. Kariyeriniz açısından da hassas etkiler var. Daha mücadeleci ve hedefe dönük hareket etme eğiliminiz öne çıkarken, enerjiler koşulları değişime dönük kılacak. Gereksiz efor ile kendinizi yormayın. 

Bu hafta şartları ve kendinizi zorlamamak önem diyebilirim. İnternet üzerinden yaptığınız alış veriş, para transferleri ve sosyal sayfalarınızın güvenliği açısından da hassas etkileriniz var tedbirli olun. Evinizde ise tesisat ve su sorunları olabilir ki, bildiğiniz ama üzerinde durmadığınız arızalar aniden gündeme gelebilir. 

Sevgili İkizler haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat