Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

806
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Haftaya Güneş ve Ay arasındaki kare açıyla başlıyoruz. Ay Başak burcunda hareket ediyor. Yönetici gezegeniniz Merkür ise Yay burcunda. Hafta başında otorite figürleriyle bazı çatışmalı durumlarınız olabilir. Genel olarak ev ve aile konularında inisiyatif alacağınız bir hafta olacak. Evinizde olmak isteyeceksiniz ve ailenizle ilgili sorunları çözmeye çalışacaksınız. Aklınız ise karşıt burcunuz yani evlilik haneniz olan Yay burcunda. Güneş'in de bu haneye girmesiyle birlikte bekar olan İkizler için evlilik çanları çalacak. İkili ilişkilerde düzelmeler ve iyileşmeler olacak, bazı şeylerde aydınlanma yaşayacak ve farklı açılardan bakacaksınız olaylara. 

Haftanın ikinci yarısında Ay Terazi burcuna geçiş yapıyor ve Jüpiter ile kavuşuyor. Venüs Plüton'la, Merkür ise Satürn'le kavuşumda. Çocuk sahibi olmak isteyen İkizler için uygun etkiler var, yalnız eşlerin tutumu önemli . Ortaklıklar ve ödemelerde zorlanmalar var. Bunları iyi dengelemeniz gereken bir haftadasınız. Mesafeli olmak size uygun değil bence, çünkü sizler kıpır kıpır ve konuşkan girişken insanlarsınız. 

Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat