Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

3,580
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,

Geçtiğimiz yıl sizin için plan ve proje ürettiğiniz ama düşüncelerinizi, fikirlerinizi hayata geçirmekte zorlandığınız, ilerlemenin güç olduğu bir seneydi. 2017 yılı ise projeleri uygulamak, kendinizi ortaya dökmek, son iki yıldır hedeflediğiniz ve gerçekleştirmek istediklerinizi artık hayata geçirme yılı olacak. Bu sene hareketin, hedefe doğru ilerlemenin yılı sizin için. 

2017'nin ana temalarını oluşturan tutulmalar Şubat ve Ağustos aylarında yakın çevreniz, girişimleriniz, eğitim konuları, kardeşler ve yakın arkadaşlar, yurtdışı konuları adına size yoğunluk verecek. Şubat ayıyla birlikte hayatınızda hareket ve mücadele enerjisi aktive oluyor. 28 Mayıs - 10 Temmuz arası Mars'ın burcunuzdan geçişi ile beklentilerinizi gerçekleştirme adına önemli bir dönem yaşayacaksınız. 

Jüpiter bu yıl aile ve ev alanlarınızdan ilerlerken, gayrimenkuller, taşınmazlar, ailenizle ilgili konular, arsa veya benzeri işler adına değişiklikler verecek. 12 Eylül'e kadar devam eden bu süreçte, ev değişikliği, yeni bir ev veya ofis, iş yerine geçiş yaşanabilir. Mülk almak, taşınmak adına destekli bir yıl geçiriyorsunuz. Özellikle Haziran ve Temmuz ayları sürpriz yer değişiklikleri, taşınma yaşayabilirsiniz. Bu yıl iş ve projeler bir yana, ailenizle ilgili konular da sizin için önemli olacak. Özellikle eviniz, yuvanız, eşiniz veya yakın çevrenizle ilgili konulara da eğilmek, ilgilenmek ve kendi hayatınızla aile hayatınız arasında dengeli gitmek gerekmekte. Bu etki Eylül ayına kadar hayatınızda aktif olurken, Eylül'den itibaren aşk ve çocuklarla ilgili konular yaşamınızda öncelik taşıyacak. Çocuk sahibi olmak isteyen İkizler burçları veya yükselen İkizler için Eylül'den itibaren şans yükseliyor diyebilirim.

Sevgili İkizler Burcu, 2016 yılı sizin için önemli dersler alma, daha önce fark etmediklerinizi görme ve anlama, yüzleşme etkileri içinde geçti. Arkadaşlar, dostlar, iş hayatı hatta yakın çevrenizle ilgili birçok zor deneyim elde ettiniz. Bu sene 2017'de ise artık derslerinizi tecrübeye çevirme ve arkanıza çok bakmadan ve geçmişe takılı kalmadan ilerleme yılı olmalı. 2017 mücadele ve savaşarak elde etme açısından yine aktif bir sene olmakla birlikte, bu yıl sonuç almak ve arzularınızı gerçekleştirme için şans size daha fazla gülümseyecek. 

Gönlünüzce güzel bir sene geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat