Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,107
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 2 - 8 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükselen İkizler, 


Hafta genelinde kendinizi ifade ederken belli konularda çok daha agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Bunun nedeni ise haftaya Ay'ın boşlukta başlaması. 2 Kasım akşam saatlerinde Ay'ın Aslan burcuna geçişi ile birlikte fikirleriniz sabitlenebilir ve özellikle kurumsal alanlarda iş yapıyorsanız kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

Fakat baskın yapınız olayları biraz daha sert bir rüzgarla yönlendirmeye çalışabilir. Özellikle ödemeleriniz ve bankalar ile ilgili konularda yeni planlamalar yapmak istiyorsanız bu konuları perşembe gününden sonraya bırakmanızda fayda var. 

Kişisel bakımınız ile ilgili döngüye ise pazar gününden itibaren geçiş yapacaksınız. Çünkü Venüs'ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte hem kendinize daha fazla vakit ayırabilir, hem de eviniz ile ilgili düzenlemeleriniz önem kazanabilir.

Bu döngüde dikkat etmeniz gereken şey parasal harcamalarınız. Ödemeleriniz ve kredi kartlarınız ile ilgili sorumluluklarınız konusunda hassas davranmaya devam etmeniz gerekiyor. Bunun dışında yaşayacağınız ekstra bir travma bulunmuyor.  Aile içi para ilişkilerinizde bu dönemde sert rüzgarlar esebilir. Perşembe gününe kadar yakın aile ve dostlarla ilgili parasal konularda aksaklıklar yaşanabilir. Bu dönemde daha anlayışlı davranmanız iyi olacaktır. Unutmayın, bu borçları veren sizsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat