Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

1,017
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 19 - 25 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar,

Bu haftanın en önemli gökyüzü hareketi Merkür'ün gerilemesi. İkizler'in yöneticisi olduğu için burçlar arasında en fazla etkilenecek olan sizsiniz. Güneş'in Oğlak'a geçmesi ile birlikte ortaklaşa işler, partnerinizle gelir elde edebilmek için yaptığınız çalışmalar, bankacılık işlemleri, ödemeler, krediler, geçmişten gelen borçlar, vergiler gündeme gelebilir veya hali hazırda farkında olduğunuz borçları kapatmak adına gökyüzünden bazı güzel etkiler alacaksınız. Fakat Merkür de geri harekette olduğundan bu gelen borçlar, geçmişten geliyor olabilir veya projenizde ilerleyemiyorsanız, kendinizi rahat hissedemiyorsanız önce geçmişten gelen bu konuları çözüp, ondan sonra yeni projelere adım atmanız daha doğru olacaktır. 

19 Aralık'ta Mars Balık burcuna geçiş yapıyor. Kariyeriniz ile ilgili çalıştığınız konuları zirveye taşımak adına kendinizde ekstra bir güç ve motivasyon hissedebilir, projelerinizi gerçekleştirmek adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat bu haftayı atlatmanızda fayda var. Yeni bir kariyere başlamadan önce ön hazırlığınızı yapar, geçmişten gelen konularınızı hallederseniz daha başarılı olursunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat