Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

931
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Bu hafta kendi iç sesinize güvenebileceğiniz bir haftadasınız. Ortaklaşa işler, kredi, vergi gibi konularda yeni kararlar alırken, eşinizden destek göreceksiniz. Sevdiğiniz kişi aranızda geçenleri çoktan unuttu ve size karşı daha naif bir tutumda artık. 20 Temmuz'daki dolunay Oğlak burcunda gerçekleşiyor. 

Dolunay enerjisini kaynaklar alanınızda yaşamaktasınız. Dolayısı ile ortak kazançlar ve/veya banka, kredi gibi konular gündeminizde olabilir. Hem kendinizin hem de eşinizin bütçesi olabilir bu. Bu dönemde aklınız ve enerjiniz daha çok parasal konulara kayabilir. 

Venüs ve Merkür'ün Aslan burcunda olması sizlere yakın çevre ve genel seyahat konularında da destekler getirmekte. Bu hafta Güneş'in de Aslan burcuna geçişi ile bir seyahat hazırlığında olabilirsiniz. Maddi konular ve beraberinde yönetici gezegeninizin hem Satürn ile hem de burcunuz ile destekler yapması da gösteriyor ki, maddi konularda olabilecek stresli durumlar ile ilgili kolay çözümler bulabilirsiniz. Ayrıca kiminiz de imza atıyor ve bir yatırım yapıyor veya bir şeyler alıyor gibisiniz. Belki bir araba... mümkün açıkçası...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat