Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

1,293
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Bu haftaya sizler evinizle ilgili birtakım değişimler yaparak veya evden çalışarak,  çalışma ortamınızı eve taşıyarak başlıyorsunuz. Fakat hepimiz aslında haftaya 17 Nisan'daki Mars retrosuyla, Mars'ın geri hareket etmesiyle giriş yaptık. Mars bizim aksiyon aldığımız, mücadele ettiğimiz ve cesurca yol aldığımız enerji alanlarımızı gösteriyor ve sizler için geri gittiği konular özel hayatınız, partneriniz, sevdiğiniz veya evli olduğunuz kişiyle ilgili. Bu alanda elinizden bir şey gelmeyebilir, bir şeyleri değiştirmek için fazla çaba sarf etmeyebilirsiniz veya veya belki eşiniz bu dönemde pasif olabilir size karşı.

Bu dönemde enerjinizi istediğiniz gibi koyamayabilirsiniz ilişkilerinize. Karşı tarafın da söz hakkı olduğunu zaman zaman unutabilirsiniz. Ona karşı daha özenli olmalı ve bu süreci en az hasarla kapatmaya çalışmalısınız. Bu süreçte Venüs retrosu gibi Mars retrosunda da herhangi bir evlilik veya söz, nişan gibi durumları da tavsiye etmediğimi söylemek zorundayım. Bu geri hareket özellikle sizin evlilik hanenizde olacağından, bunu size tekrar hatırlatmak istiyorum sevgili İkizler.

Bu hafta bağışıklık sisteminizle ilgili detaylar göze çarparken, kendinizi hobileriniz ve çocuklarınızla vakit geçirerek dengelemeli ve hayata olumlu bakmalısınız. Özellikle 22 Nisan Cuma günü gerçekleşecek dolunay sizlerin sağlık alanında, hizmet alanınızda ve beraber çalıştığınız kişilerle diyaloglarınızda etkileyici rol alacak. Akrep burcunda gerçekleşecek bu dolunay sizi bu konularda belki bir bitişe sürükleyebilir. İstemediğiniz fakat çalışmak zorunda kaldığınız bir ortamdan aniden ayrılmak isteyebilir, farklı bir işe yönelmek durumunda kalabilirsiniz mesela. 

Sağlık konularının önemi artıyor bu hafta. Daha düzenli uyku uyumalısınız. Zihinsel faaliyetlerden biraz arınıp belki dinlenmeye daha fazla vakit ayırmak sizler için iyi olacaktır diyorum. 

Hoşçakalın ve bir sonraki hafta görüşünceye kadar kendinize iyi bakın lütfen. Sevgilerimle?

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat