Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 18 - 24 Haziran 2018 haftası neler yaşayacak?

442
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 18 - 24 Haziran 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,

Yönetici gezegeniniz Merkür Yengeç burcunda ilerliyor ve Jüpiter ve Neptün ile güzel bir açısı mevcut. Bu dönemde aklınız fikriniz daha çok para kazanmak, gelir elde etmek ve finansal konularla ilgili çalışıyor olacak. Günlük, rutin işlerinizle ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz. Geçmişte kaçırdığınız fırsatlar tekrar önünüze gelebilir. Kariyerinizle ilgili hayallerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Dolayısıyla bu üç enerji arasında güzel bir açı mevcut.  

Hafta boyunca etkili olacak Venüs - Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle iletişim yeteneklerinizi kullanarak başarı elde etmek istiyorsunuz. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda net adımlar atmak istediğiniz bir dönemdesiniz. İlginizi karşı tarafa net bir şekilde açabilirsiniz. Kendi istekleriniz doğrultusunda hareket ederken başka insanların hak ve hukuklarına da özen gösterdiğiniz takdirde basın, yayın, medya alanında şanslısınız. Sosyal medyada aktifsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler gündeme gelebilir. Eğitim öğretim alanında da başarı sağlayacağınız bir dönemdesiniz. 

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Özellikle finansal ve maddi konularda bazı konuların netleşeceği bir döneme başlıyorsunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat