Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

655
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Haftaya Ay Boğa'da biraz kendinize dönük, biraz yalnız kalma isteğiyle başlıyorsunuz. Ay sırayla Neptün'e sekstil, Mars'a üçgen yaptığından kariyerinizle ilgili konularda güzel bir naiflik hissedecek ve ortak kazanımlar, kredi borç alacak meselelerinde hali hazırdaki enerjilerden destek alacaksınız. Plüton üçgenine bağlanan enerji ile de kalıcı başlangıçlar yapabilirsiniz.

Hafta ortasında ise Venüs, Yay burcuna geçiyor. Partnerlik alanınız, ikili ilişkileriniz konuları vurgulanıyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da hali hazırdaki ilişkinizle ilgili olarak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay Boğa'dayken izole olmak isteyen siz, Ay İkizler'e geçince birden sosyal ortamlara katılırken bulacaksınız kendinizi. 

Haftanın önemli olayına gelecek olursak özellikle ayın 19'una dikkat çekmek istiyorum. Oğlak burcunda Vega yıldızı etkili Mars - Plüton kavuşumu çok etkili. 8. evinizdeki olan vurgu yine krizleri ve dönüşümleri anlatıyor. Özellikle ortak parasal kaynaklarda gündeminizi oluşturabilir. Eğer bu muazzam enerji doğru yönlendirilmezse sonuçlar yıkıcı olabilir. Bir şekilde gündem bu konular ama asıl sınavımız ise güç savaşları olacak. Kendimizi bilmemiz önemli. Eğer kibirliysek, kendimizi beğenmişlik yapıyorsak Ay Satürn karşıtlığınında etkisiyle sonuçlar negatif gelişebilir temkinli olmakta fayda var. 

Haftayı Ay Yengeç burcunda parasal değerlerimizle ilgilenerek kapatıyoruz ve Güneş de Akrep burcuna geçmiş olacak. Ve önümüzdeki bir ay boyunca gündemimiz çalışma hayatımız olacak. Ben de size iyi ve bereketli çalışmalar diliyorum.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat