Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

794
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Pazartesi günü meydana gelen Dolunay ile başlıyoruz yeni haftaya. Boğa burcunda meydana gelecek olan bu dolunay sizin 12. evinize denk düşüyor. Arka planda dönen işler veya olaylar açığa çıkabilir, kendinizi dışarıya ne kadar iyi gibi gösterseniz de aslında içsel olarak bir huzursuzluk yaşıyor olabilirsiniz. Bu süreçte biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Meditasyon veya nefes tekniklerini denemek fayda sağlayacaktır. 

Aklınız ve düşünceleriniz hep karşı tarafta bu hafta, ikili ilişkilerinize kafayı takmış durumdasınız, aşkta aradığınızı buldunuz aslında ama yine de bir sorgulama peşindesiniz. Unutmayın kaçan kovalanır, dolayısıyla siz kovaladıkça, o da kaçmaya devam edecektir. 

Salı gününden itibaren Ay sizin burcunuzda hareket edecek. Yalnız Merkür ve Satürn'le karşıt açıda olacak. Dolayısıyla fikirleriniz ve duygularınız yapmak istediklerinizle örtüşmeyecek. Siz bir şey yapmak isterken sanki bu başkaları tarafından engelleniyor hissine kapılabilirsiniz. Perşembe itibariyle Ay Yengeç burcunda. Ortaklık gerektiren konularda iki kere düşünülmesi gereken bir zaman dilimi sizler için. Maddi anlamda zorluklar yaşayabilirsiniz, bütçenizi düzenlemenizi ve kontrollü davranmanızı tavsiye ederim. 

Sevgiyle kalın, güzel bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat