Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

2,466
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, bir süredir gerileme hareketi içinde olan Merkür, sizin adınıza çocuklar, aşk hayatınız, kişisel alanlarınızla ilgili bölüme geçti. 25 Ekim'e kadar olan dönemde bu alanlarda önceden başlayan ve bir süre kesintiye uğraşmış konular tekrar gündeminize oturabilir. Eski bir sevgilinin, eski eşin veya eski bir arkadaşın yeniden karşınıza çıkmasını deneyimleyebilirsiniz.

İkizler burcu bu hafta 

Merkür gerilemesi dönemlerinde aniden başlayan her türlü iş ve ilişki, sürecin bitmesi ile etkisini tekrar kaybeder. Bu nedenle özellikle bu hafta hayatınızda geçmişten gelen kişi veya konularla ilgili temkinli olmakta ve kendinizi olaylara fazla kaptırmamakta fayda olacak. 

Haftalık etkiler içinde pazartesi günü yoğun bir tempoda olabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri maddi alanlar ile ilgili koşturmalar ile bitirmeniz gereken işlerin toparlanmasına dönük olmanız söz konusu. 

Perşembe ve cuma günleri kısa seyahat planları, yakın çevrenizle kontakların artması, haberleşme trafiğinizin yoğunlaşması hafta sonunu dinlenmek için iple çekmenize neden olabilir. Bu hafta plan yaparken dikkatli olun ve detayları gözden kaçırmamaya çalışın. 

Sevgili İkizler burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat