Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

595
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 12 - 18 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Haftaya maddi konularla ilgili özellikle de eşinizin kaynakları konusunda sürpriz bir gelişmeyle başlayabilirsiniz. Planlarınızda esnek olmanızda fayda var. 

Güneş - Merkür kavuşumunun etkisiyle ev ortamınızda sürekli konuşmalar, kararlar var. Belli ki notlar alınıyor ve masa sohbetleri uzuyor. Ama Mars - Merkür karesi sebebiyle alınan kararlara problem çıkaran, itiraz eden eşiniz, partneriniz olabilir. Tansiyonu tırmandırmamaya çalışmak doğru tercih olur. 

Ay'ın Kova'ya geçişiyle birlikte ilgi alanınız, inançlarınızın peşinden gitmek, belki seyahat belki de eğitim ile ilgili araştırma yapmak olabilir.

Haftanın önemli gelişmesi cuma günü. 1 Eylül'de yeni ve hızlı başlangıçlar yaptığımız konuları hızlı sonuçlara ulaştıracak bir Ay tutulması yaşayacağız. Ev-iş dengeniz mercek altında. Mantığınız ve duygunuzun çelişmesiyle yaşadığınız ikilem olsa da ev ve toplumsal imajınız konularınız netliğe kavuşacak.

Tutulmayla birlikte işinizde, toplumsal imajınızda biraz daha soft ve yoğun  bir enerji görünür olacak.  Ama Güneş - Kiron karşıtlığı ile tutulma yoğunluğu ile  birlikte evinizde veya toplumsal imajınızda sizi hassaslaştıran, kıran olaylar meydana gelebilir.

Haftayı arkadaşlarınızla bir araya gelerek, eşinizle sosyal bir ortama katılıp buzları eriterek bitiriyorsunuz ama gelişmenin spontan olacağı kesin.  Bu durum hoşunuza gidecek ;) 

Venüs - Uranüs karşıtlığı ile de çocuğunuz veya aşk yaşamınızla ile ilgili yaratıcı fikirler sizi bulacak. Bu gözden kaçmasın. 

Sevgiyle ve neşeyle kalın, hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat