Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,357
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar, 


Merkür - Satürn arasındaki 60 derecelik açı ile haftaya başlıyorsunuz. Bu hafta uzun zamandır kendinizi ifade edemediğinizi düşündüğünüz insanlarla aynı ortama girebilirsiniz. 

Özellikle profesyonel hayatta yer alan İkizler burcu, kamusal alanlarda farklı sorumluluklar alabilir, ödeme ve bankalarla ilgili konularda farklı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilir.

Haftanın genelinde küçük, angarya olarak gördüğünüz işleri tekrar tekrar yapmak zorunda kalarak mesainizi verimsiz kullanmanız söz konusu olabilir.

Perşembe gününden itibaren Ay, Akrep burcuna geçiyor. Bu sayede kendinizi daha rahat ifade edecek, duygularınızı yönlendirmeyi başarabileceksiniz.

İlişkisi olan bir İkizler burcuysanız ya da yükseleniniz İkizler ise, bu hafta duygularınızı yönlendirirken, sevgilinizi araştırırken sevgilinize belli konularda imada bulunurken daha dikkatli olmalısınız. Ne de olsa planlarınızı ya da politik tavrınızı çok uzun vadeli sürdüremiyor, düşündüklerinizi hemen söylüyorsunuz. 

Bu hafta ikili ilişkilerinizde sorun yaşamak istemiyorsanız konuşmalarınızı ve araştırmacı yönünüzü daha şeffaf bir şekilde yürütmeniz sizin adınıza daha olumlu dönüşler sağlayacak.

Cumartesi sabahında Ay Yay burcunda ilerlemeye başlayacak ve bu nedenle siz de kendinizi daha dağınık hissedeceksiniz. Özellikle Güneşinizin karşısındaki Ay'ın hislerinize ve duygularınıza biraz müşkülpesent etkiler vermesi söz konusu olabilir. 

Bu hafta İkizler burcuna tavsiyem, Ay'ın karamsarlığından değil, gücünden ilham almaya çalışmanız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat