Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

1,483
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar,

Bu haftanın en önemli gökyüzü hareketi, İkizler burcunda 14 Aralık'ta gerçekleşecek dolunay. Sizin için çok önemli, çünkü burcunuzda gerçekleşiyor. İkizler burçları ve yükselen İkizler, uzun zamandır, yaklaşık 1,5 yıldır ikili ilişkilerde zorl anmalar yaşıyordu. Dolunayın etkisi ile birlikte, buna eşlik eden Güneş - Satürn kavuşumunu da hesap edersek kendi kabiliyetlerinizi, yaratıcılığınızı daha fazla öne çıkaracağınız, kendinizin farkına varacağınız veya kiminle ilişkide olmalıyım gibi sorularınıza yanıt bulacağınız bir döneme giriyorsunuz. Buradaki Satürn etkisini de düşünecek olursak, flörtöz başlayan bir ilişki belki resmi bir ilişkiye dönebilir veya hayatınızda daha önce çok fazla ciddiye almadığınız ilişkiler yaşıyor olabilirdiniz fakat Satürn'den dolayı bu alanda zorlanuyordunuz; artık kiminle ortaklık veya kiminle evlilik yapmanız gerektiğini konusunda daha net olabileceksiniz, güzel farkındalıklar yaşayabileceksiniz. Bu alanlarda somut adımlar atmanızı gerektiren bir haftadasınız. Özellikle ikili ilişkilerde çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. 

Haftanın geri kalanında Mars ve Jüpiter'in burcunuza olan güzel açıları sayesinde ortaklık ve ikili ilişkiler konularında, çevrenizdeki bazı yardımsever insanlardan veya sizi harekete geçirecek bazı kişilerden destek göreceksiniz. Bu dolunayda çok yüksek etki altında olacak İkizler burçlarına evlilik ve ortaklık konularında şimdiden şans diliyorum. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat