Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,076
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, haftanın ilk günü burcunuzda ilerleyen Ay sizi daha aktif ve hareketli kılacak. Salıdan itibaren duygusal alanlar, maddi konularda toparlamanız gereken işler, banka ve benzeri alanlara daha fazla yoğunlaşma söz konusu. 

Perşembeden itibaren iletişim ve dışa dönük olma haliniz öne çıkıyor. Perşembe cumartesi arası dışa dönük etkiler, bitirmeniz gereken işleri daha rahat ele almanızı sağlarken, sosyal konularda bilhassa yakın çevre ile organizasyonlara da dönük olmanızı sağlayacak.

Bu hafta öncelikle sağlığınıza dikkat edin. Koşturma ve hareketli tempo içinde fiziksel olarak kendinizi korumanız hatta kaza ve benzer aksiliklere karşı daha dikkatli olmanız doğru olur.

İşiniz ve mesleki konularda sorumlulukların artma potansiyelleri nedeniyle ele alacaklarınızı bir düzen halinde toparlamanız sonuca ulaşmanız adına önemli olacak. 

Bu hafta kaçtığınız sorumluluklar ve işler sizi bulabilir. Bunları ötelemek yerine, aksine pürüzlü konuları ele almak ve sonuçlandırmak için enerjiler destekleyici olacak. Hafta boyunca yüksek enerjiniz ile sosyal alanlarda daha öne çıkacak, dikkat çekeceksiniz, iş ve çalışma konularında ise mücadele ve uğraşı ile bitirmek istedikleriniz adına önemli adımlar atabileceksiniz. 

Sevgili İkizler, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat