Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 10 - 16 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

850
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 10 - 16 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Haftaya inançlarınız konusunda hümanist bir tavırla ya da bir eğitim projenizle ilgilenirken başlayabilirsiniz. Ay'ın sırasıyla Merkür ve Jüpiter uyumlu açılarıyla sahnede olduğunuz alanlarda kendinizi rahat ifade ediyorsunuz. Satürn desteğiyle de eşinizden, partnerinizden destek alabiliyorsunuz. Öyle boş işler değil uğraştıklarınız. Büyük düşünme zamanı . Ay Güneş üçgeni ile de yapacağınız her türlü önemli görüşmede de rahat ilerleyeceksiniz. Bu zaman değerlendirilmeli. 

Hafta ortasında kariyerinizle, toplumsal statünüzle ilgileniyorsunuz. Her ne kadar akışta bir modunuz da olsa açılar biraz zor olduğundan iş - ev dengesini kurarken siz yine de şartları zorlamayın derim.

Haftanın uyarısı: Çocuğunuz ile ilgili olarak eşinizin maddi desteğini almak ya da sevgilinize para harcamak konularında en güzel fikirler bile doğru uygulanmadığında bir işe yaramaz. Bunu not edin. 

Hafta sonunda ise biraz arkadaşlarınızla birlikte olmak isteyeceksiniz ama bu alanda yaşayacağınız dolunay etkisiyle bazı sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Neyse ki can sıkıcı olaylarda eşiniz araya girerek dengelenme sağlayacak. Güzel bir hafta sonu olsun dilerim.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat