Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,542
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, Bu hafta başından itibaren dolunay etkileri genel olarak hayatınızda daha vurgulu olacak. Dolunay, kariyer alanlarınızda tamamlanmalara, daha önce başlayan görüşme veya fırsatların olgunlaşmasına olanak sağlayacak. Uzun süredir devam eden sonuçlanmayan işinizle ilgili bir durum nihai karara varabilirken, adımlarınızda duygusal ve fevri davranma eğiliminizde yüksek olacak. 

İkizler burcu bu hafta

Dolunay günleri astroloji açısından herherhangi bir konuda başlangıç yapmaya destek vermez. Dolunay günleri daha çok rutin işlerle günü geçirmek daha doğrudur. Bu hafta başlangıçlarınızı pazartesi ve özellikle salı gününe denk getirmeyin ve atmanız gereken yeni adımları çarşamba gününden itibaren planlayın. 

Çarşambadan itibaren Ay Koç burcuna geçiyor. Bu durum sizi yükselen duygusal enerjilerinizle daha aktif ve cesur adımlara itebilir. Bu etkiler gerek duygusal hayatınızda gerekse gündelik yaşamınızda adım atarken cesaretli ve fevri davranmanıza olanak sağlayacaktır. Dolayısı ile bu hafta ilişkileriniz ve iş alanlarınız başta olmak üzere düşünerek hareket etmek, kararlarınıza duygularınızı fazla karıştırmadan meselelere stratejik bakmaya çalışmak önemli olacak diyebiliriz.

Sağlıkta, üriner bölgenize, kan değerlerinize, tansiyon ve benzeri sorunlarınız varsa, kan basıncınıza dikkat etmek doğru olur.

Hafta sonu ise beslenme düzeninizi iyi ayarlamalı ve ağır beslenmekten kaçınmalısınız. 

Sevgili İkizler burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat