Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,091
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, haftaya pazartesi ve salı günü gerçekleşecek Ay - Satürn ortaklığı ile başlıyorsunuz. Özellikle çalışma alanlarınızda, mesleki konularda, gündelik koşturmanızda ve işlerinizde sorumluluk duygunuz yüksek hareket edecek ve ele aldıklarınızı ciddiyetle yerine getirmeye çalışacaksınız. 

İkizler burcu haftalık yorumu

Pazartesi ve salı günleri sağlığınızla ilgili bir süredir ertelediğiniz durumlar varsa, dikkatiniz sağlığınızla ilgili konulara da çevrilecek. 

Bu hafta etkin olacak Güneş - Mars karesi nedeniyle ilişkilerinize ve partnerinizle diyaloglarınıza dikkat edin. Sizin adınıza ilişkiler alanınızda enerjiler yanlış anlaşılmalara ve sorunların büyütülmesine eğilim verecek. 

Bu hafta finansal dalgalanmalara ve parasal konularda elde edeceklerinizi mücadele ile alma etkileriniz de yüksek. Genel olarak durumlar karşısında esnek olmaya çalışmak ve planlı hareket etmek önemli olacak.

Hafta başı pazartesi ve salı günü sizin adınıza sert olan etkiler, çarşambadan itibaren özellikle ikili ilişkilerinizde, aşk hayatınızda, işiniz de ortaklı alanlarınızda yumuşuyor ve olaylara daha iyimser bakmanızı sağlıyor. 

Özellikle çarşamba günü etkiler sizi daha cesur ve enerjik kılarken, enerjiniz de yüksek olacak. Temponuz artacak.

Perşembe gününden itibaren başlayacak olan Venüs - Merkür kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor. İletişime açık, kendinizi çok iyi ifade edebileceğiniz etkiler hem parlamanızı, hem de kendinizi çok rahat ortaya koyabilmenizi sağlayacak. Bu enerji önümüzdeki haftaya da yayılırken, adeta ışığınız yükseliyor. 

Burcunuzda halen seyahat eden Venüs ile ilişki alanınızda bulunan Mars arasındaki uyumlu açı sizi ilişkilerinize dönük ve duygusal konuları hayatınızda vurgulu yapacak. Aşk ve ilişkiler adına perşembeden itibaren yaklaşık 10 günlük süreç boyunca son derece şanslısınız diyebiliriz.

Cumartesi günü gerçekleşecek Dolunay, sert bir Dolunay olacak. Tutkularınızı yükseltecek enerjiler, ani kararlar ile normalde atmayacağınız adımlara sizi yöneltebilir. Özellikle cuma ve cumartesi günleri sağduyulu olmak ve hem ilişkilerinizde, hem de güncel hayatınızda bu dönemi ani kararlar yerine bekleyerek geçirmek daha doğru. 

Dolunay sürecinde özellikle finansal konulara dikkat edin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat