Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,357
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

İkizler burcu için pazartesi günü konuşma, iletişim, kendinizi daha iyi ifade etme alanlarınız destekleyici çalışıyor. Özellikle satış pazarlama ve benzeri işler yapıyorsanız, önemli bir görüşme veya toplantınız varsa, kendinizi rahat ortaya koyabilme şansınız yüksek olacak. 

Salı günü Aslan burcunda ilerleyecek olan Ay, sizi iletişim, yakın çevrenizle kontaklar, eğitim ve benzeri konularda girişimci ve daha aktif kılacak. Bugün, sabit olmaktan ziyade hareket halinde olmak size daha iyi gelecektir. Haftalık planlarınızda aktivasyon veya koşturma gereken, dışarıya dönük işlerinizi Salı gününe almanızı tavsiye ederim.

Çarşamba günü rakiplere ve rekabet ettiğiniz kişilere dikkat edin. Sizinle ilgili fark etmediğiniz konuşma veya gelişmeleri algılayabilirsiniz. Öte yandan Çarşamba kaynağı belirsiz haber ve duyumlara pek itibar etmemeye çalışın.

Çarşamba ve Perşembe günleri ilişkiler adına sizin için hassas etkiler var. Beraberliklerinizde sözlü tartışmalara, küçük meselelerin büyütülmesine izin vermemeye çalışın. Ve bu günlerde duygusal alanlarınızda karar vermek, fevri adımlar atmak sonradan sizi zor durumda bırakabilir. Çocuk sahibi iseniz, yine çocuklarla ilgili konularda hafta ortası Çarşamba ve Perşembe daha dikkatli ve kontrolcü olmakta fayda var.

Cumaya geldiğimizde, İş yerinizde üstlerinizle olan diyaloglarınıza özen gösterin. Sert etkilerin yoğun olacağı Cuma günü tartışmalara ve iletişimde özellikle üstlerinizle ilgili alanlarda yanlış anlaşılmalara ve çatışmalara açık enerjiler söz konusu. Bugünü rütin konularla geçirmek ve ağır, zorlayıcı konuları iş ve gündelik hayatınızda biraz ertelemek doğru olacaktır. 

Hafta sonu ise, özellikle Cumartesi ev veya ofis alanlarınızda düzenleme yapmak, toparlanması gereken konu veya işleri bir düzene sokmak adına etkiler destekleyici. Ev ve aile konuları sizin için daha öne çıkacak. Bu nedenle dışarıdan çok evde olmak, dinlenmek, eksik işleri tamamlamak, mümkünse bahçe ve benzeri, toprakla ile ilgili işlere yönelmek sizi daha fazla rahatlatacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat