Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

974
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, bu haftanın sizin için önemli etkisi burcunuzda gerileyen Merkür'ün salı gününden itibaren düzelmesi olarak aktarılabilir. 

İkizler burcu haftalık yorum

Merkür yaklaşık 3 haftadır sizi unutkanlıklar, aksilikler, teknik sorunlarla yormuştu ve artık üzerinizdeki blokajlar çözülüyor. Ancak bilmeniz gereken önemli nokta, Merkür rötardan çıkmasıyla hemen düzelmeyeceği ve gerilemenin ardından bir süre durağan pozisyonda kalması. Merkür bu dönemde ne geriler, ne de ilerler.

Merkür'ün hayatınızda bir süredir kurduğu blokajı kalkmış olsa da, bu hafta boyunca özellikle kişisel konular ve teknolojik alanlarda ilerlemek ve sonuç almak halen zorlayıcı olabilir. Bu hafta sonuna kadar şartları zorlamayın. İlerlemek adına önümüzdeki haftadan itibaren etkiler hız kazanacak.

Bu hafta Ay salı günü saat 14.00'dan çarşamba günü öğle saatlerine kadar açısız, boşlukta ilerleyecek. Ay bu dönem içinde iletişim, yakın çevreniz, kısa seyahatler, ani kararlar verip cesur adımlar atacağınız alanlarda sizi desteklemiyor. Bu konularda salı günü 14.00'dan itibaren çarşamba öğle saatlerine kadar beklemede kalmak ve önemli bir başlangıç yapmamak oldukça faydalı olur.

Bu hafta dikkat etmeniz gereken diğer bir zaman da perşembe günü. Perşembe günü gökyüzünde enerjilerin sert açılar içinde. Şartlar çabuk değişerek sizi planlarınız dışına itebilir. Bu nedenle perşembe günü özellikle iş alanlarınız ve aile ev konularınızda birden fazla işle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Olaylara çözüm odaklı bakın ve şartları zorlamayın. 

Cuma günü Ay burç değiştirirken, özellikle öğlen 13.00'a kadar olan dilimde yine açısız, boşlukta ilerleyecek. 

Cuma günü önemli anlaşmalar, sözleşmeler, kararlar, toplantılar, çocuklar ve ailenizle ilgili konularda sabah saatlerini bekleyerek geçirmek, bu alanlarda atılacak adımları öğleden sonraya planlamak gerekiyor.
 
Hafta sonu ay Terazi burcuna ilerlerken, sizin adınıza da ilişkileriniz, aşk hayatınız renkleniyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat