Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,376
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 23 - 29 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, hafta başına kendinizle kalmak isteyerek girmek isteyebilirsiniz. Daha sabit olmak isteyeceksiniz. Kendi alanlarınızda bulunmak sizi daha rahat ettirecek.

İkizler burcu haftalık yorum

Salı günü burcunuza geçen Ay ile hızlanıyor, iletişime dönüyor ve zihinsel ve fiziksel olarak son derece aktif ve çekici etkilere geçiyorsunuz. Salı günü romantizm ve duygusal alanlar sizin için öne çıkarken, duygularınızla hareket etme, size keyif verecek konularla uğraşma sizi daha rahat ettirecek. 

Bu hafta salı ile perşembe gecesine kadar burcunuzda buluşacak olan Ay ve Venüs enerjileri, duygusal alanlara dönük ve son derece çekici olmanızı sağlayacak. İlişkileriniz, sanatsal konular, zevk aldığınız konularla ilgilenme, alışveriş ve kişisel bakımınız sizin için öne çıkıyor. Ancak bu süreçte harcamalarınıza çok dikkat etmeli, alışverişlerde kesinlikle planlı olmalı, ihtiyacını dışında bir satın alma yapmamalısınız. 

Diğer yandan çarşamba günü üzerinizde etkin olacak enerjiler özellikle duygusal hayatınızda gerçeklerden uzaklaşmaya neden olabilir. Düşünmeden, sabırsız hareket etmek ve bilhassa ailenizle ilgili sorun ve yanlış anlaşılmalara daha açık olmak çarşamba gününün riskli alanları içinde. 

Perşembe günü işlerinizi ve yeni başlangıçlarınızı saat 15.00'a kadar halletmeye çalışın. 15.00'dan sonra Ay açısız enerjilere geçiyor ki, perşembe günü bitimine kadar yeni başlangıçlar ve önemli işlerin ele alınması sakıncalıdır. Özellikle kişisel konular ve bakım, ticari konular, iletişim ve teknolojiyle ilgili işler, basın ve yayıncılık, yazım konuları, satış ve pazarlama ve finans alanlarınızda başlangıçları öğleden sonra 3'ten sonraya bırakmayın. 

Cuma günü para alanınızda gerçekleşecek Yeni Ay, sizi parasal konularda yeni gelişmeler içinde tutacak. İşiniz kaynaklı para beklentileriniz adına güzel sürprizler olabilir. 

Yeni Ay etkilerinde dikkat etmeniz gereken olayları, gelişmeleri büyütme ve acele kararlar verme eğiliminiz olarak aktarabilirim. 

Hafta boyunca ve özellikle Yeni Ay'ı takip eden iki gün boyunca sağduyudan ayrılmadan, düşünerek hareket edebilirseniz, Yeni Ay size güzel fırsatlar getirebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat