Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

1,434
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, salı gününden itibaren burcunuza geçecek olan Ay, sizi önde ve aktif etkilerle kuşatıyor. Öncelikle zihninizin yeniliklere, düşünmeye ve üretmeye çok açık olacağı etkiler alacaksınız. Bu hafta yapmanız gereken bağlantılar, çözmeniz gereken işler, planlamanız gereken kontaklar varsa salı ve çarşamba günleri enerjiler sizi çok güzel destekliyor. 

İkizler burcu haftalık yorum

Hem zihinsel, hem de fiziksel olarak sizi oldukça hareketli kılacak olan etkiler, dinlenerek koşturmanız gerektiğini de özellikle vurgulamakta. Yazım, basın, yayıncılık gibi işlerle uğraşıyorsanız, bu hafta perşembe gününe kadar olan dönemde son derece verimli sonuçlar alabilirsiniz. 

Perşembe ve cuma günleri maddi konularda girişimler yapmak adına destekleniyorsunuz. Bankalarla ilgili işler, finansal alanlarda halletmeniz gereken konuları daha çok perşembe ve cuma gününe alabilirsiniz.

Hafta ortası çarşamba günü Aslan burcuna geçerek burada yaklaşık bir ay kadar kalacak olan Güneş, özellikle medya ve iletişim bağlantılı konularda kendinizi yeni projeler içinde bulmanızı ve genel olarak da kısa seyahatlere, yakın çevrenizle kontaklara daha ağırlık vermenizi, ayrıca yakın çevrenizden destekler almanızı sağlayacak. Bu süreç bekleyen veya beklediğiniz bağlantılarınızın aktive olması anlamında da çok verimli geçebilir.

Hafta sonu gerçekleşecek Yeni Ay, özellikle önümüzdeki hafta iletişim, haberleşme ve yakın çevrenizle ilgili alanlarda yoğun ve tempolu olmanıza, yeni fırsatlar yakalamanıza olanak sağlayabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat