Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,239
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Bu hafta Çarşamba gününden itibaren burcunuza geçecek olan Güneş, sizi lider, fiziksel olarak aktif, başarıya dönük ve hedeflerinize yönelik kılacak. 

19 - 25 Mayıs 2014 haftasında İkizler burcu

Hafta ortasından itibaren hayatınızda hızlanma isteğiniz artarken, çabuk karar verme ve bir durumdan diğerine hızla geçme söz konusu. 

Ancak enerjiler bu hafta biraz daha belirsizliklere açık olacağı için sabit olmakta zorlanabilir, her şeyden çabuk sıkılabilirsiniz. Bir konuya veya duruma yoğunlaşmakta zorlanabilirsiniz. 

Diğer yandan salı gününden itibaren geri hareketini bitiren Mars, aşk ilişkileriniz, çocuklarla ilgili konular adına artık sizi daha rahat edeceğiniz akıcı enerjilere taşıyacak. 

Salı ve çarşamba günleri Ay, Kova burcunda ilerlerken, sizin adınıza ele aldığınız konulardan çabuk sıkılma ve odaklanamama sorunu yaratabilir. Kararsız kalma, ne yöne gideceğinizi bulamama durumları ilişkileriniz, iş alanlarınız ve gündelik işlerde karışıklıklara neden olabilir. 

Perşembe ve cuma günleri Balık burcuna geçecek olan Ay, iş konularında duygusal kararlar verme, ilişkilerde ise daha hassas olmanıza neden olabilir. Sorumluluklar ve iş yükleri sizi sıkabilir. Bu nedenle zorlayıcı ve sıkıcı işlerden bu hafta uzak durmaya  bakın. 

Hafta sonu ise sosyal konular, arkadaş çevrenizle görüşmeler açısından destekleyici olan enerjiler, haftanın değişken enerjilerini, çevrenizle kontak içinde olarak atlatmanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle hafta sonunu sosyal konular ve hareketli alanlarda geçirmeniz sizin adınıza daha rahatlatıcı diyebilirim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat