Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,099
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili İkizler, bu hafta genel olarak sağlığınıza, bağışıklık sisteminize dikkat etmek sizin için önemli. Bir süredir atladığınız sağlıkla ilgili konular bu hafta gündeminizi değiştirebilir. 

Öte yandan geri hareketine devam ettiren Merkür, çarşambadan itibaren gerileyerek Yengeçten sizin burcunuza geçecek. Bu nedenle çarşambadan itibaren Merkür gerilemesinin dikkat dağınıklığı etkilerini daha yoğun yaşayabilirsiniz. İşlerinizi kontrol ederek yapmaya çalışın ve aynı anda birkaç iş yerine, planlı şekilde durumları sıra ile ele almaya gayret edin. 

Pazartesi günü mesleki alanlar, iş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz adına dikkatli olmalısınız. Enerjiler sizi daha depresif ve karamsar etkiler içinde tutabilir. 

Diğer yandan pazartesi ve salı günleri duygusal alanlarda içinizde biriktirdikleri su yüzüne çıkarma ve ilişkilerle ilgili konularınızda daha cesur ve atak olma eğiliminiz var. 

Cuma günü ele aldıklarınızla ilgili harekete geçme, kararlarınızı hayata geçirme isteğiniz artıyor. Mücadeleye ve aktivasyona dönük olacaksınız. Fiziksel olarak hareketli olacağınız için, enerjinizi spor veya benzeri bir aktivite ile değerlendirmeye çalışın. 

Cuma ve cumartesi günleri maddi konularda güzel etkileriniz söz konusu. maddi alanlarda Bir süredir haber beklediğiniz konular varsa, sonuçlanabilir. 

Hafta sonu aile ve ev hayatınızla ilgili zorlayıcı konulardan uzak durun. Aile büyüklerinizle tartışmalara girmemeye çalışın. Ev alanlarınızla ilgili dekorasyon ve teknik tamiratlar gerekiyorsa, acil olmadıkça bu tip girişimleri bu dönem ele almak doğru olmaz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat