Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,491
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 14 - 20 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, hafta başında burcunuzdan çıkarak para alanınıza geçecek olan Merkür, maddi konularda bereketli etkiler vereceği 3 haftalık bir süreci müjdelemekte.

İkizler burcu haftalık burç yorumu
Bu hafta özellikle maddi alanlar, kariyerinizle ilgili konular, mesleki konularda Salı ve Çarşamba günleri destekleyici ve güzel sürprizlere dönük enerjileriniz var. Bir süredir peşinde olduğunuz, arzu ettiğiniz işiniz veya statünüzle ilgili fırsatların ve gelişmelerin beklemediğiniz şekilde size gelmesi olası.

Fakat bu hafta ve önünüzde ki kısa vadede özellikle maddi konularda gelişmeleri görmek istediğiniz gibi değil, gerçekçi bir şekilde değerlendirmeniz de önemli olacak. Zira etkiler fırsatlar getirirken, bir yandan da gerçeklerden uzaklaşmadan olayları değerlendirmeniz gerektiğini gösteriyor.

Perşembe günü sosyal ilişkileriniz ve bilhassa maddi hedeflerinizi gösteren alana yerleşecek olan Ay, Cuma günü de dahil, bu iki günü parasal konularda biraz daha dikkatli geçirmenizi ve düşünerek adım atmanızı veya bu alanlarda gelen fırsatları doğru ve akılcı şekilde değerlendirmeniz gerektiğine işaret ediyor. İkizler burcu adına Perşembe ve Cuma günleri yanılsamalara, yanlış anlaşılmalara açık olan etkiler bu iki günü iyi planlamanız gerektiğini vurguluyor.

Hafta sonu kendinize dönük enerjiler artarken, kalabalıklardan kaçarak kendinizi sakin yerlerde daha rahat hissedebileceksiniz. Bu nedenle hafta sonu yoğun ve yorucu programlar yapmak sizin adınıza uygun değil.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat