Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

1,141
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

12 - 18 Mayıs 2014 haftasında İkizler burcu neler yaşayacak öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.


Bu hafta gerçekleşecek dolunay, sizi bilinç altınızda biriktirdikleriniz ve bir süredir kendinize saklayıp, üzerinde durmaktan kaçındığınız konularla yüzleştirerek, artık gizli olanın ortaya çıkmasına ve sorumluluklarınızdan kaçmadan durumları değerlendirmenize neden olabilir. 

Öncelikle bilmelisiniz ki dolunay dönemleri hem duygusal, hem zihinsel olarak son derece enerjik oluruz. Tutkuyla ve düşünmeden atılan adımlara daha fazla yakın dururuz. Dolunayın hemen öncesi ve dolunay günü yeni bir başlangıç yapmamak ve beklemek gerekir. Bu nedenle salı ve çarşamba günleri başlangıç yapmadan daha çok izlemede kalmalısınız. Dolunay etkisi ile gerginlikler artabilir. Sakin olun ve fevri hareketlerden kaçının. 

Çarşambadan itibaren ve önünüzdeki bir haftalık süreçte öncelikle sağlığınıza dikkat edin. Bu hafta cerrahi bir operasyon veya ameliyat planınız varsa, eğer çok acil değilse bu tip girişimleri salı ve çarşambaya almamaya gayret edin.

Bu hafta boyunca mesleki konularda ani gelişmelere daha açık olacaksınız.

İş yerinizde uzun süredir devam eden gerginlikler varsa, bu hafta boyunca olayları büyütmeyin ve kontrollü davranmaya gayret edin. Öte yandan beklediğiniz bir terfi veya fırsat aniden gündeme gelebilir. 
Bir süredir burcunuzda ilerleyen Merkür, zihinsel olarak sizi son derece hareketli ve enerjik kılıyor. 

Projelerinizi veya planlarınızı harekete geçirmek için kendinizi daha sabırsız hissediyor olabilirsiniz. Dolunay size önünüzdeki kısa vadeli dönemde yenilenme ve artık beklentilerinizi hayata geçirmek adına fırsatlar ve yeni kapılar açabilir. Ancak elde edeceklerinize çaba sarf ederek ve sorumluluklarınızdan kaçmadan ulaşabileceğinizi de bilmeniz gerekiyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat