Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

HTC One M8'in kamerası nasıl?

1,142
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

HTC One M8'in kamerası nasıl?

HTC One M8 rakiplerine göre üstün kamera özelliklerine sahiptir. Ultra piksel teknolojisinin avantajları olduğu kadar dezavantajları da vardır. Genel olarak megapiksel cinsinden 4 megapiksellik bir baskı çözünürlüğü vardır. Bu da rakiplerine göre düşük kalır. Zoom yaptığınızda bu çözünürlüğün yetersiz kaldığını görebilirsiniz. 


Sosyal medya gibi mecralarda bu çözünürlük sorun olmasa da sık fotoğraf çeken ve bu fotoğrafları basmak isteyenler için daha iyi bir çözünürlük gereklidir. Kameranın avantajlarına bakacak olursak otomatik netleme ve ışık ayarı, beyaz ayarı gibi pek çok özelliği başarılı bir şekilde uygular. 

Karanlık ortamlarda sensörü sayesinde güzel fotoğraf çekebilir. Kamera odaklı bazı telefonların daha ilerisinde değil. HTC One M8'de kamera odaklı bir telefon özelliği var diyemeyiz. Rakiplerinden geride kaldığı özellikleri vardır. 

Ön kamera ise rakiplerine göre çok daha avantajlıdır. Lensi de son derece geniş açılıdır ve bu nedenle kolayca selfie çekilebiliriz. Kamera özelliklerinden bir diğer geride olduğu durum ise full HD video kaydı olmasıdır. Bu artık tüm telefonlarda vardır ve çok da özel bir özellik değildir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat