Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

HTC One M8 teknik özellikleri nelerdir?

1,590
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

HTC One M8 teknik özellikleri nelerdir?

HTC One M8 5 inçlik full HD süper LCD 3 formunda bir ekrana sahiptir. Bu ekranın başarılı bir renk tonlaması vardır. Cihazın diğer özelliklerine bakacak olduğumuzda 2.3 gh olarak çalışan bir telefondur. İşlemcisi 4 çekirdeklidir. Grafik işlemcisine baktığımızda güçlü bir işlemci olan adrona 320'nin kullanıldığını görürüz. 


2 gb rem, 16 gb depolama ve SD kart ile depolamayı geliştirme gibi özelliklerin bulunduğunu görürüz. 4G bağlantısını destekler. Cihazda 2600 milamperlik batarya vardır. Bu batarya süper pil tasarruf moduna da sahiptir. Bir gün boyunca rahat bir şekilde kullanılabilir. 

Çift hoparlörlü bir ses teknolojisi de vardır. Ön amfiye sahip bir kulaklık çıkışı vardır. Üst seviye kulaklıkları cihazla birlikte kullanabiliriz. Gelişmiş kamera özellikleri de dikkat çeker. Cihazda ultrapiksel kamera vardır. Ultrapiksel kameranın yanı sıra 2 kamera teknolojisi de vardır. Bu kameralardan biri dengeleme yapar. 

İnsanda nasıl 2 göz varsa 2 kamera da dengeleme işine yarar. Bu kameralardan birini kapadığımızda diğer kamera sizi uyarır ve fotoğraf çekmez. Çift LED flash sayesinde ortam ışığına yakın doğal bir ışık oluşmasını sağlar. Full HD kamera kaydı yapar. Tek parça alüminyum kasası vardır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat