Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

HTC One M8 ile neler yapabiliriz?

1,277
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

HTC One M8 ile neler yapabiliriz?

HTC One M8 gibi akıllı telefonlarla istediğimiz pek çok şeyi yapabiliriz. Çok güçlü bir işlemcisi vardır. Android'de konsol kalitesine yaklaşan bir kalite vardır. Kablosuz ve kablolu görüntü aktarımı sayesinde oyunları televizyondan oynama imkanımız da vardır. 


Oyun deneyiminin yanında videoplayer olarak da kullanıp televizyona bağlayarak video da izleyebiliriz. Aynı zamanda kaliteli bir video kaydedicidir. Full HD başarılı videolar kaydedilebilir. Kamera yetenekleri ile de ön plana çıkar. Hem sosyal medya paylaşımı hem de hatıra olması açısından güzel fotoğraflar çekilebilir. 

Özellikle akşamları daha iyi fotoğraf çeker. Gece sensörü nedeniyle çok daha iyi ışık alır. Ses özellikleriyle de dikkat çeker. Müzikseverleri genelde akıllı telefonlar pek tatmin etmez. Fakat burada yer alan çift hoparlör ile üstün kulaklık kalitesi sayesinde tüm müzikseverlerin dikkatini çeken bir telefondur. Günümüzdeki tüm bağlantı teknolojilerini destekleyen bir telefondur. Pil ömrü de 1 günde yakındır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat