Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Her cinsel birleşmede kadının orgazm olması şart mı?

286,008
kez izlendi
Puan: 4.61 / 5
Detaylı Açıklama

Her cinsel birleşmede kadının orgazm olması şart mı?

Her cinsel birleşmede orgazm olmayabilir. Sevişmek "Haydi orgazm olalım." diye başlayan bir şey değil. İlgi duyduğunuz insana sarılmak, dokunmak, bir bütün olmak; ama orgazm olmadan sevişmeyi bitirmek mümkündür. Ancak hiç orgazm olamamak bir problemdir. 


Her cinsel birleşmede orgazm olmak gerekmez, ama hiç orgazm olunamıyorsa tedavi gereklidir. Sevişmek şefkatli bir sarılışla da şehvetle de başlayabilir. Ancak eğer orgazm olmalıyım stresi ile sevişmeye başlarsanız hayalkırıklığına uğramanız yüksek ihtimalle olasıdır.

Orgazm olmak bir zorunluluk olarak görülmemeli, o strese girilmemelidir. İlgi duyulan kişiye sarılmak, ona dokunmak ve devamında sevişmek ama orgazm olmamak da bir sonuçtur ve illa ki orgazm olmak zorunda değildir. Sadece partneriniz de orgazm olabilir ve sizin o an bundan mutlu olmanız da size yetebilir.

Ancak tüm cinsel yaşantı boyunca, kadınlığınız süresince hiç orgazm olmamak ciddi bir sorundur. Bunun için destek almak gerekirse terapi görmek önemlidir. Ancak her zaman orgazm olmayı beklemek de sağlıklı değildir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat