Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hangi tip evlerde giyinme odası hazırlanabilir?

9,167
kez izlendi
Puan: 2.25 / 5
Detaylı Açıklama

Hangi tip evlerde giyinme odası hazırlanabilir?

Günümüzde yeni yerleşim yerlerindeki evlerin çoğunda giyinme odası özel olarak tasarlanmıştır. Evinizde önceden tasarlanmış bir giyinme odanız yoksa profesyonel ekiple evinize gelerek bir keşif yapılabilir. Sonra neler yapılabilir değerlendirilir. 

Giyinme odası isteyen kişiler için yatak odasıyla ebeveyn banyo arasına bir giyinme odası tasarlamak mümkün. Yeriniz yoksa ve ebeveyn banyosuna ihtiyacınız da öncelikli değilse ebeveyn banyonuz giyinme odası olarak değiştirilebilir. 

Her tür evde giyinme odası tasarlanabilir. Sizin ne istediğiniz önemli. Gördüğünüz giyinme odası da yatak odasının bir bölümü ayrılarak dizayn edilmiştir. Raflar sistemi şeklinde yapılmıştır. Önünde bulunan ray kapak sizin yatak odanızla giyinme odanızı bölmüştür. Daha küçük, dar yerler için panel sistem de kullanılabilir. Büyük, küçük her tür evde size özel çözümler bulabiliyoruz. 

Videoda gördüğünüz dolap 1.70'e 2,50 ölçülerinde dizayn edilmiştir. U şeklindedir. Normalde 4 buçuk 5 metrelik dolaba eşittir. İki ray kapakla içeriye geçiş sağlanır. Modüller kapaksız olduğu için fiyat açısından ekonomiktir. Giyinme odalarında bu tür uygulamalar yapabilmek için profesyonel çalışan firmalardan yardım almanız gerekir. Sizin için gelip evinizin keşfini yapıyoruz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz, Ergonomik giyinme odaları tasarlayabiliyoruz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat