Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamileliğin üçüncü ayından sonra anne adayının cinsel isteği artar mı?

69,123
kez izlendi
Puan: 4.63 / 5
Detaylı Açıklama

Hamileliğin üçüncü ayından sonra anne adayının cinsel isteği artar mı?

İlk 3 ay adaptasyon dönemi dediğimiz, kadının hamileliğe adaptasyon süreci. O 3 aylık dönem sonunda artık hamileliği kabul ediyor kadın. Yani artık ben hamileyim diyor ve de bebeğin de büyüdüğünü görmeye başladığı andan itibaren bir mutluluk, bir haz duygusu geliyor kendisine ve de eğer önceden kaybolmuş bir cinsel arzusu varsa bu sefer cinsel arzusu tekrar yerine gelmeye başlıyor.

Bulantılar, tiksinmeler, iştahsızlık, bel ağrısı, sık idrara çıkma gibi belirtiler de ortadan kaybolduğu için kadın birden kendini o ilk 3 ayda çektiklerinin bir ödülü olarak bir anlamda çok iyi hissetmeye başlıyor ve bu tabi ki cinsel yaşamına da yansıyor. Bu arada erkek de tabi ki ruhsal olarak kendini iyi hissediyorsa?

Erkekte ruhsal çöküntü meydana gelebilir

Bazen erkekte tam tersi şeyler oluşabiliyor. Bu sefer erkekte ruhsal çöküntü meydana geliyor. O zaman cinselliğin özellikle ikinci 3 ayında artmış olduğunu görebiliyoruz. Bu da tamamen normal olarak kabul edilebilir. Rahim normalde az kanlanan bir organ. Çünkü hamile değilken rahime giden kan miktarı az olsa yeterli onun için, çünkü ihtiyaç yok.

Kadın daha fazla zevk alır

Ama hamilelik başladıktan sonra rahime giden kan miktarı 10 kat ile 30 kat arası artıyor. Bu tabi ki daha güçlü orgazma işaret ediyor ve kadını ve de kadın orgazmı erkek orgazmından daha farklı olarak aynı anda arka arkaya çok sayıda orgazm olabiliyor. Hamilelikte bu daha da belirgin hale gelebiliyor. Yani kadın orgazmında olumlu yönde değişiklikler olabiliyor hamilelikte.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat