Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamile kadınlar ne tür tişörtler tercih edebilir?

459
kez izlendi
Puan: 2.09 / 5
Detaylı Açıklama

Hamile kadınlar ne tür tişörtler tercih edebilir?

Hamilelik döneminde alınan kilolar ve vücutta meydana gelen değişiklikler anne adayının kıyafetlerinin neredeyse tamamına yakınının değişmesine neden olur. 

Özellikle üçüncü aydan sonra kilo artışı, karnın büyümesi, bacaklarda şişme olması hamileliğe uygun kıyafetlerin alınmasını gerektirecektir. Bu dönemde tişört seçiminde göğüs altından lastikli veya çok büyük modeller tercih edilebilir.

Hamile kıyafetinde renk seçimi

Anne adayları gebelik sürecinde sıkıntılı, stresli günler geçirebilir. Giysilerinde canlı renkler ve canlı desenler seçmeleri kendilerini daha mutlu hissetmelerini sağlayacaktır.

Geniş yakalı, kol altı bol kesimli, uzun ve bol askılı tişörtler anne adayının rahat etmesini sağlar. İnce, penye kumaştan yapılmış tişörtler terlemeyi engeller. 

Bazı giyim firmaları ne yazık ki hamile kıyafeti üretmiyor. Bu markaların büyük bedenleri alınarak hamile kıyafeti olarak değerlendirilebilir.

Hamile tişörtü için kumaş seçimi

Hamileler hem kış hem de yaz aylarında mümkün olduğunca viskon ve koton kumaş içerikli kıyafetler tercih etmelidir. Kıyafetlerin içeriğinde likra olması büyüyen vücuda uyum sağlaması açısından önemlidir.

Tişört seçiminde ince kumaşlardan yapılmış, uzun, bol, terletmeyen, ferah modeller olmasına dikkat edilmelidir. Atletlerde sentetik malzeme içermeyen modeller seçilmelidir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat