Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamile kadınlar ne tür aksesuarları tercih edebilir?

364
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Hamile kadınlar ne tür aksesuarları tercih edebilir?

Anne adayları gebelik sürecinde aksesuar seçiminde rahatlıkları açısından bazı konulara dikkat etmelidirler. Yüzük seçiminde esneme payı olmayan, açılmayan yüzükler tercih edilmemelidir. Parmakların gün içinde şişmesinden ötürü bu tür yüzükler rahatsız edecektir. İstenilen ayarı verilebilecek, esneyebilme özelliği olan veya lastikli yüzükler seçilebilir.

Bilezik tercihinde ise açık bilezikler seçilmelidir. Bileği sıkmayan, hafif ağırlıkta bilezikler tercih edilmeli. Bol, ayarlanabilen, rahat model bileklikler de anne adayının rahatlıkla kullanabileceği aksesuarlardandır.

Kolye seçiminde ise hepsinin ayrı birer özelliği olan taşlı kolyeler seçilebilir. Örneğin kuvars taşı hem radyasyonu çeker hem de pozitif bir enerji verir. Anne adayının tercihine göre başka özellikleri olan taşların kullanıldığı kolyeler kullanılabilir. 

Hamile kadınların kullanabileceği kolyeler genellikle boğazı sıkmayan, uzun, hafif, pratik ve hafif modeller olmalıdır. Ağır kolyeler sıkıntı vereceğinden tercih edilmemeli. Statement model kolyelerin zinciri uzayıp kısalabilir, bu nedenle çok kullanışlıdır.

Gebelik döneminde küpe modeli seçiminde klipsli modeller kulağa yapacağı baskından dolayı tercih edilmemelidir. Genelde küçük yapılı, hafif küpeler seçilmeli. İnci küpeler iyi bir seçim olabilir. Uzun ve sarkık küpeler anne adayını rahatsız edeceği için kullanılmaması önerilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat