Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamile kadınlar nasıl tulum modellerini tercih edebilir?

1,143
kez izlendi
Puan: 3.12 / 5
Detaylı Açıklama

Hamile kadınlar nasıl tulum modellerini tercih edebilir?

Rahat dolaşmayı sağladığı ve kullanım kolaylığı sağladığı için kadınlar gebelik dönemlerinde tulum giymeyi tercih ederler. Şık ve rahat olan tulumlardan bahçıvan modeli tercih edilebilir. 

Koton kumaşlardan üretilen göğüs altı lastikli modeller seçilebilir. Büyüyen karın bölgesini sıkmaması için kemeri olan, lastiği olmayan tulumlar tercih edilmemeli. Eskiden hamile tulum modellerinde kot kumaşından yapılan sade modeller olurdu. Günümüzde ise farklı kumaşlar kullanılarak çeşitli modellerde ve renklerde tulumlar anne adayları için üretiliyor.

Hamileliğin son zamanlarında özellikle hareket alanı çok fazla kısıtlanıyor. Anne adayı kıyafetleri giyip çıkartırken çok zorlanıyor. Bu nedenle tek parça ürünler anne adayının rahat etmesini, kolayca giyip çıkartmasını sağlar. 

Hamilelere uygun tulumda kumaş seçimi

Tulumlarda kumaş tercihi koton ve viskon ağırlıklı olmalı. Bu kumaş türleri hamilelerin hem rahat hareket edebilmesini hem de terlememesini sağlar. Bu kumaşlar hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilir. 

Şile bezinden yapılan tulumlar hamilelerin çok rahat etmesini, artan vücut sıcaklığıyla birlikte ferahlamasını sağlayacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat